Antalya Valiliği
Antalya Valiliği
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü
Antalya Valiliği
Antalya Valiliği
DÖNER SERMAYE TAHSİLAT İŞLEMLERİ

                      DÖNER SERMAYE TAHSİLAT İŞLEMLERİNDE TAKİP EDİLECEK YOL.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü Merkezi Fatura Sisteminde 01.01.2017 tarihi itibariyle değişiklik yapılmıştır.

 İl Müdürlüğümüzden hizmet almak isteyen kişi,  firma yada resmi kurumların hizmet bedeli yatırılmak üzere Halk Bankasına gitmeden önce aşağıdaki başvuru formunu, hizmeti verecek olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü personeli  ile müşterek doldurmak suretiyle, İl Müdürlüğümüz ana bina Zemin kat 109 nolu Döner Sermaye Kısım şefliğine gelerek Fatura Sistemine kaydını yaptıracaktır. (Müracaatlar Telefon (242 237 00 10 - 109), e-posta (antalya@csb.gov.tr) Faks ile yapılabilecektir.)

(28.03.2018 tarih E.54781 Sayılı emir de; sistemde güncellemelerin yapılmış olduğunu, telefon, e-posta ve faks haricinde internet adresinden referans numarası alınabileceği gibi  "basvuru.csb.gov.tr",  e-devlet  kapısı (www.turkiye.gov.tr) üzerinden de referans numarası alınabilecektir. Ayrıca alınan referans numaraları kullanılarak Bankalararası Kart Merkezi (BKM) aracılığıyla banka hesabı ve kredi kartı ile ödeme yapılabileceği belirtilmiştir.)

Kayıt işleminden sonra sistem tarafından cep telefonuna sms olarak gönderilen banka referans koduna göre hizmet bedeli Halk Bankasına yatırılacaktır.

Bankadan almış olduğu dekont ile ana binamız 109 nolu odadan faturasını alarak işlemlere başlanacaktır. (www.turkiye.gov.tr)

Önemle duyurulur.

 

Döner Sermaye Başvuru Formu [ pdf ] [ excell ]